Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dodaj Swoją restaurację do serwisu już teraz. Skontaktuj się znami jeśli potrzebujesz pomocy, przy obsłudze naszego serwisu.

Koordynatorzy serwisu kalisznawynos.pl

Marta Wolarz

Koordynator - powiat Kaliski

62 501 43 05

Agnieszka Tomaszewska

Koordynator - Kalisz

62 765 44 25

Jeśli masz już swoje konto w naszym serwisie to po zalogowaniu możesz także skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce „pomoc”. Po zalogowaniu zakładkę pomoc znajdziesz po kliknięciu w ikony avatara (prawy górny róg).

Sprawdź także najczęściej pojawiające sie pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Czy muszę podpisywać jakąś umowę?

Nie ma konieczności podpisywania jakichkolwiek umów. Jeśli chcesz mieć zainstalowany system do zbierania zamówień na wynos, będziesz musiał podpisać oświadczenie, że zdajesz sobie sprawę, iż jesteś administratorem danych, klientów, którzy będą u Ciebie zamawiać.

Czy korzystanie z serwisu będzie zawsze bezpłatne, czy może po jakimś okresie zaczniecie pobierać opłaty?

Korzystanie z serwisu w tej funkcjonalności co obecnie będzie bezpłatne.  Dziś jesteśmy nastawieni na pomoc wszystkim restauratorom w Kaliszu.

Czy mogę dodać na stronę więcej niż jedną swoją restaurację?

Oczywiście. Jeśli posiadasz kilka różnych restauracji lub Twoja restauracja ma kilka lokalizacji możesz dodać wszystkie lokalizacje i wszystkie swoje marki. Uwaga, w każdej lokalizacji możesz mieć inne menu dostosowane do potrzeb lokalnego rynku.

Czy muszę spełniać jakieś wymagania, by dołączyć do strony?

Wystarczy oferować jedzenie na wynos oraz posiadać możliwość zamówienia jedzenia online. Jeśli nie posiadasz jeszcze sklepu internetowego napisz na adres kontakt@polskanawynos.pl przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozzwiązanie e-commerce dla Twojego biznesu. Każde wdrożenie wyceniamy indywidualnie. 

Czy potrzebne są zdjęcia menu, zdjęcia potraw?

Zdjęcia nigdy nie są wymagane, ale oczywistym jest, że dobrej jakości zdjęcia ułatwiają Twoim gościom podjęcie decyzji na temat wyboru potrawy lub Twojej restauracji.

Jak długo będę czekać na dodanie mojej restauracji na stronę?

Jeśli skorzystasz z Wariantu 1 – masz już u siebie na stronie system do zamawiania on-line lub nie będziesz korzystać z funkcji zamawiania online oferowanej przez nas, to czas dodania Twojej restauracji to 24 roboczogodziny (od pon- do piątku). Jeśli skorzystasz z wariantu 2 to dodatkowo trzeba zainstalować system na Twoim Facebooku i stronie www to od momentu otrzymania menu, ewentualnych zdjęć, dostępu do strony i Fb oraz wpłaty opłaty wdrożeniowej, Twoja restauracja będzie widoczna w ciągu 72 godzin (od poniedziałku do piątku). Sam wpis w naszym serwisie (bez funkcji zamawiania online pojawi do 24h)

Czy istnieje możliwość promowania mojej restauracji w ramach strony KALISZnaWYNOS.pl?

Nie ma takiej możliwości, strona ta nie jest nastawiona na zarabianie. Ideą jest tutaj wzajemna pomoc. Ale to Ty na swojej stronie i na swoich socialmediach powinieneś aktywnie promować tą stronę aby jak najwięcej osób zamawiało u Ciebie bezpośrednio, a nie za pośrednictwem portali gdzie płacisz prowizje.

Dziś serwis jest bezpłatny, ale czy korzystanie z serwisu będzie wiązało z opłatami w przyszłości?

Korzystanie z serwisu w jego obecnej formie jest i będzie zawsze bezpłatne. Jeśli z biegiem miesięcy pojawi się szansa na uruchomienie dodatkowych usług być może pojawią się związane z nimi dodatkowe drobne płatności (ale tylko za dodatkowe usługi. Głowna idea serwisu to pomoc wszystkim restauratorom w KALISZU w dotarciu do potencjalnych klientów.

Czy mogę ustalić swoje zasady dowozu takie jak minimalna kwota dostawy itp.?

Jasne, te kwestie zależą od Ciebie. W tym temacie jest absolutna dowolność. Wszystko to ustawia się w swoim systemie zamówień on-line już poza stroną KALISZnaWYNOS.pl

Czy konieczne jest założenie konta w serwisie przez klienta by złożyć zamówienie?

Nie ma takiej potrzeby. Każdy klient Twojej restauracji zamawia jedzenie bezpośrednio u Ciebie w aplikacji na stronie i tam też nie ma konieczności zakładania kont. Wszystko jest maksymalnie proste i łatwe.

Jakie produkty mogę oferować ?

Wszystkie dania z Twojej restauracji. Dopuszczalne jest serwowanie dań, deserów jak również napojów. Tylko ty i Twoi goście decydujecie o tym co ma być w Twoim menu.

Mam catering, czy mogę się zarejestrować ?

Jeśli oferujesz dania na wynos i z dowozem to tak. Musi być jednak możliwość zamawiania poprzez system on-line na Twojej stronie lub FB.

Czy restauracje są przez Państwa weryfikowane ? W jaki sposób ?

Tak z każdą restauracją skontaktujemy się telefonicznie. Restauracja powinna też mieć stronę www lub FB.